Özkoç 30 yıllık deneyimi ile dorse sektörünün ihtayaçlarına hizmet sunmakta ve gelişen teknolojinin takipçisi olup pazar odaklı çözümleriyle tecrübesini, yenilikçi ruhuyla birleştirmektedir.
Beklentileri Yüksek olanlar İçin Üretildi
Treyler Dingili Tüm Ürünler
Süspansiyon Sistemleri Tüm Ürünler
Yedek Parça Tüm Ürünler
Treyler Market Tüm Ürünler
Yeni Ürünler

Tescilli Trax markası ile sahip çıktığı değerleri dünya standartlarında üretim, kalite ve yenilikçi yapısıyla müşterilerine sunmaktadır.

Üretim
Üretim ve Kalite

ÖZKOÇ TRAX Porya: Ağırlığı az mukavemeti yüksek, kullanıldığı rulmanlarla montajı ve demontajı kolay dizayndır. Kullanılacağı kapasiteye uygun modelleri bulunmaktadır. Yapılan arge çalışmaları sonucunda aşırı ısınmaya karşı dış soğutma kanalları ile modellendirilmiştir. Kullanılan aks , rulman ve aks somunu kapasiteye göre sınıflandırılmaktadır.

Hafif tip dingil ana kovanı özel üretim U profillerin tozaltı kaynağı ile birleştirilmesiyle üretilmektedir. Dövme aks ve parçalı frenay montajı gazaltı kaynak metodu ile yapılmaktadır. Standart kullanımlarda ve hafif kapasiteli araçlarda esnek yapısı, eğilme ve burkulmaya karşı direnci ve hafifliği açısından tercih edilmektedir.

 

Haberler & Duyurular